VŘETENOVÁ ČERPADLA – NÁHRADNÍ DÍLY A SERVIS

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Specializujeme se na dodávky  náhradních dílů a servis vřetenových čerpadel.

Náhradní díly i servis zajišťujeme pro většinu zavedených výrobců vřetenových čerpadel, jako například Allweiler®, Seepex®, PCM®, Mono®, Wangen®, Sigma®, Inoxpa®. Jsme schopni servisovat a přes naše zahraniční partnery zajistit díly i pro další méně známe výrobce vřetenových čerpadel jako Nova Rotors®, KSB®, PF Pumpen Johstadt®, Bornemann® a další.

Zajišťujeme dodávky statorů, rotorů, spojovacích hřídelí včetně částí kloubů a mechanických ucpávek.

Námi dodávané díly jsou vyráběny výhradně specializovanými firmami v  Německu a představují kvalitativně srovnatelné zboží s originálními díly za podstatně výhodnější ceny a mnohdy i s lepšími dodacími lhůtami.

Hlavní servisní středisko máme v Olomouci, ale spolupracujeme také  s vyškolenými externími servisními organizacemi v ČR i SR.

Jsme připraveni s Vámi spolupracovat i na odstranění Vašich problémů s funkcí nebo životností Vámi používaných čerpadel.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Co potřebujeme znát pro zpracování nabídky :

  1. výrobce a typ čerpadla ( ideálně fotka štítku čerpadla )
  2. díly, které potřebujete nahradit ( stačí i poziční čísla viz. výkresy sestav )
  3. informace o materiálovém provedení. Pokud není známé, stačí nám specifikovat čerpaný produkt a vhodné materiály vytipujeme my. V případě rotoru je potřeba uvádět i teplotu čerpaného produktu.

Výkresy sestav některých výrobců čerpadel :

Výkres sestavy náhradní díly Allweiler – odkaz

Výkres sestavy náhradní díly PCM, typ I – odkaz

Výkres sestavy náhradní díly PCM, typ F – odkaz

Výkres sestavy náhradní díly Wangen – odkaz

Výkres sestavy náhradní díly Seepex – odkaz

 

 

(All trademarks and logos displayed on this Web site are the property of their respective owners. All registered trademarks ® of the competitors listed are not owned by ProCav Systems s.r.o. or affiliated with our company / Všechny ochranné známky a loga zobrazené na této webové stránce jsou vlastnictvím jejich příslušných vlastníků. Všechny zde uvedené registrované ochranné známky ® nejsou ve vlastnictví ProCav Systems s.r.o. nebo spojená s naší společností).

(ProCav Systems s.r.o. supplies replacement parts and assemblies to fit a wide range of OEM pumps. Any use of OEM names, trademarks, model no., or part no. is for reference only. / ProCav Systems s.r.o. dodává náhradní díly a sestavy, vhodné k použití pro širokou škálu výrobců čerpadel OEM. Jakékoliv užití jmen těchto OEM výrobců, ochranných známek, modelových označení nebo čísel dílů je pouze pro jejich identifikaci a určení.)